AIS Flight Academy

Op donderdag 22 oktober zullen we een bezoek brengen aan AIS Flight Academy op Lelystad Airport. Hier zullen we een presentatie krijgen over hoe het er op de opleiding aan toegaat en zullen we rondkijken in het gebouw en rondom de luchthaven.

Deze activiteit vindt zowel ’s ochtends van 9:15 tot 12:00 als ’s middags van 12:45 tot 15:30 plaats en is uitsluitend voor eerste- én tweedejaars. In totaal is er voor de hele dag plek voor 14 studenten. Mochten er meer inschrijvingen zijn, zal er per dagdeel geloot worden. Als je je aanmeldt voor beide dagdelen word je niet meegenomen in de loting.

Voor deze activiteit geldt een nette dresscode: overhemd/pantalon + verenigingsdas/ choker. Mocht je deze nog niet hebben opgehaald, ontvang je deze voor vertrek. De ticketverkoop start donderdag 8 oktober 20:00 en loopt tot 13 oktober.