Borrel Café Leentje

Op woensdag 13 oktober is er weer een nieuwe borrel en dit keer bij Café Leentje! Dit is in de laatste week voor de herfstvakantie! Dus ga jij ergens naar toe in de vakantie, maar wil je nog even gezellig borrelen met je studiegenoten voordat je er tussen uit gaat? Of wil je gewoon borrelen? Klik dan snel op de onderstaande link om mee te kunnen borrelen! 

De borrel zal om 19:30u beginnen tot 00:00u. De verkoop van de tickets zal van start gaan op 1 oktober om 20:00u en zal sluiten op 14 oktober 20:00u. Daarbij komt dat de tickets geheel kosteloos zijn! 

Let op! Om deel te nemen aan deze activiteit moet je in bezit zijn van een corona check bewijs, vaccinatie bewijs, herstel bewijs of testen voor toegang bewijs. Let er dus goed op dat als je je inschrijft voor deze activiteit je in bezit bent van een van de bovenstaande bewijzen!