Flight Officer Schiphol - Viggo

Vanaf heden zijn wij op zoek naar nieuwe collega’s voor de turnaround van al onze Transavia vluchten op Schiphol Airport. Wil je parttime werken (10 uur) dan is dit de ideale studentenbaan naast je studie. Wil jij deel uitmaken van de dynamiek van de luchthaven Schiphol en samen met je collega’s een steentje bijdragen aan een vlotte turnaround van het vliegtuig?  Dan hebben wij dé baan voor jou!

De afdeling Ramp & Baggage verzorgt alle werkzaamheden rondom het vliegtuig. Dit begint in de bagagekelder waar alle bagage van passagiers binnenkomt, gesorteerd wordt en in bagagekarren wordt geladen en eindigt met het push-backen van het vliegtuig. 

Wie ben jij:
Als flight officer sta jij stevig in je schoenen en laat jij  je niet gek maken door tijdsdruk of andere hectiek. Verder voldoe je aan de volgende kenmerken:

 • Je hebt bij voorkeur een afgeronde MBO 4 opleiding, liefst Aviations
 • Relevante werkervaring op de luchthaven
 • Je bent fysiek sterk en je hebt een goede conditie
 • Je hebt een positieve instelling, je denkt in oplossingen en ziet weinig beren op de weg
 • Je kunt je goed verwoorden in het Engels
 • Je hebt een goed rekenkundig inzicht, dit in verband met de beladingslijsten

Wat ga je doen:
Als flight officer ben jij dé belangrijkste schakel in het omdraaiproces van het vliegtuig. Jij bent verantwoordelijk voor het vlot verlopen van de belading van het vliegtuig,  je onderhoudt contact met jouw afhandelteam ( dit start met een korte briefing bij de gate en op de VOP over eventuele bijzonderheden van jouw vlucht, cockpit en crew. Verder bestaan jouw werkzaamheden uit:

 • Je zorgt o.a. dat de cockpit de weerberichten en juiste beladingslijsten ontvangt
 • Als het vliegtuig binnen is, leg jij blokken bij de wielen en loop jij een rondje om het vliegtuig om alles te controleren
 • Tijdens het  uit- en instapproces zorg jij ervoor dat alle bagage op een veilige manier aan boord komt en onderhoudt jij contact met de collega’s aan de gate, zodat zij weten wanneer de passagiers mogen instappen. Deze ‘turnaround’ doe jij samen met 2 collega’s van het platform
 • Je helpt jouw collega’s af en toe mee met het laden en lossen van bagage in het vliegtuig of in de bagagekelder

Wat bieden wij jou:

 • Beloning; Je verdient tussen de € 10,78 en €13,07 bruto per uur (vanaf 21 jaar en excl. toeslagen) afhankelijk van relevante werkervaring
 • Reiskostenvergoeding tot 20 km enkele reis
 • Jaarcontract voor 10 of 30 uur in de week
 • Werk je vóór 07.00 of na 19.00 uur of in het weekend? Dan krijg je daar natuurlijk wat extra’s voor (tussen 25% en 60% extra),
 • Super leuke werkomgeving, waar geen dag hetzelfde is

Wie zijn wij:
Viggo kent een rijke historie op Eindhoven Airport, sinds 1 april verzorgt Viggo de passagiers- en vliegtuigafhandeling van Transavia op Schiphol. In de jaren 70 is Viggo begonnen met de afhandeling van vluchten en is intussen al 46 jaar lang dé afhandelaar op Eindhoven Airport. Dankzij de inzet van 500 medewerkers helpt Viggo klanten om het beste uit zichzelf te halen Er wordt hierbij meegedacht met problemen en er worden totaaloplossingen aangeboden in luchtvaartdienstverlening. 

Sollicitatieprocedure:

Wil jij ons team komen versterken als flight officer, upload dan jouw CV met motivatiebrief zodat wij jou kunnen bellen om een online sollicitatiegesprek in te plannen.

Een antecedentenonderzoek maakt deel uit van de sollicitatieprocedure.