Ouderavond

Op 11 november staat er een speciale activiteit op de planning, namelijk de ouderavond! Met alle tentamens van het eerste blok achter de rug wordt het tijd dat onze ouders, familie en vrienden kennis maken met de opleiding en beleven hoe het is om achter onze schoolbanken te zitten. Er zullen mini-colleges gegeven worden door docenten van de opleiding over onderwerpen gebaseerd op het eerste leerjaar, maar studenten uit het tweede leerjaar zullen ook van harte welkom zijn!

De inloop in het auditorium is vanaf 18:30 en het programma van de mini-colleges zal om 19:00 van start gaan. Rond 20:30 zullen de mini-colleges afgelopen zijn en zal er een borrel op de 2C-vleugel zijn om je ouders de sfeer van de opleiding te laten proeven en ze voor te stellen aan je vrienden.

Ook niet-leden zijn welkom om hun ouders, familie en vrienden mee te nemen naar de ouderavond!

De inschrijving is geopend vanaf 22 oktober 20:00 tot 8 november 20:00.