Senior Student Commissie

Wie zijn wij?

De Senior Student Commissie is op zoek naar enthousiaste nieuwe leden om ons team te versterken. Onze commissie is vooral gericht op de ouderejaars leden. Wij organiseren uitjes die vooral heel goed aansluiten op de lesstof, denk hierbij aan casussen bij bedrijven voor zowel de Operations als Engineering kant. Daarnaast organiseren wij netwerkborrels waar je jouw netwerk kunt uitbreiden.

Wie zoeken wij?

Wij zijn dan ook op zoek naar enthousiaste studenten die dit hechte team willen komen versterken. Wij bieden jou de mogelijkheid om bedrijven te benaderen voor interessante en interactieve, maar ook bijvoorbeeld netwerkborrels te organiseren. Daarnaast kun je eventueel eerste jaars helpen met het maken van een keuze tussen Operations en Engineering door je eigen ervaringen te delen. Daarnaast is het natuurlijk hartstikke leuk en ook nog eens een waardevolle toevoeging voor op je CV!

Interesse?

Solliciteer dan direct door je CV en motivatie te sturen naar ssc@svaaa.nl