SSC Interviews – Databank

Welkom bij de databank voor de SSC interviews! Een nu nog nieuwe databank, wat betekend dat de inhoud nog niet geweldig groot is. Over de komende tijd zal er van tijd tot tijd een interview geplaats worden, welke op chronologische volgorde op deze pagina te vinden zullen zijn.
De interviews geven je een kijkje in het leven van de ouderejaarsstudenten die bezig zijn met hun minor, stage, of afstuderen. Ook zullen er oud SVAAA’ers te vinden zijn tussen de interviews, waarbij ze iets vertellen over hun carrière na Aviation.
Kortom, genoeg informatie om een beter beeld te krijgen wat de mogelijkheden zijn met Aviation. Daarnaast zullen er natuurlijk ook handige tips gegeven worden!

Duik in onze data bank en ontdek meer over de mogelijkheden die jij hebt met deze studie!

Houd je muis op één van de onderstaande afbeeldingen om bij het interview van die persoon te komen!

Michiel Jacobi

Interview met Michiel Jacobi